Pered

Perekond on meie varandus. Pere fotosessioonid on südant soojendavad, ajahetki paitav, emotsionaalselt ilus ning alati lõbus ettevõtmine. Pere sessioone saab teha nii kodus, stuudios, kui ka mujal (looduses jne).

Pere pildistamisel teeme nii grupipilte, kui ka kõigist eraldi portreepilte. Sul tasub mulle kindlasti rääkida, milliseid pilte sooviksid ning milline on sinu nägemus oma perest. Kõige armsamad fotod sünnivad heast tujust ja tundest, et kõigil on hästi. Pea meeles, et tühja kõhuga lapsed pikalt rõõmsad ei ole. Arvesta alati pisikeste uneajaga ning nende vajadustega.

Pere fotosessioonil soovitan mõelda alati ka riietusele, mis loob terviku kogu pere jaoks. Vali riietus vastavalt mugavusele, lisaks võiks kogu pere riided olla ühtsetes toonides. Pere sessiooni ajal aitan mina pidevalt juhendamisega ning oskan näha kõigi häid külgi.

Fotosessioonist töödeldakse ära kõik pildid, mis on fotograafi jaoks õnnestunud. Pildid töödeldakse fotograafi käekirja ja nägemuse järgi. Soovitan eelnevalt tutvuda tehtud töödega.

Lapsevanemana võiksid teada, et stuudios, õues pildistades pead vastutama laste eest vaid sina. Kui fotograaf tegeleb ühe lapse pildistamisega korraga, siis ta soovib, et vanemad samal ajal teisi lapsi  jälgiks. Ära liialt karda, sest ajaga on ka minu seljataha silmad kasvanud.

Lastega suhtlemine on minu jaoks väga lihtne. Saan iga lapsega üsna kiirelt sõbraks läbi mängu ja naeru. Tea, et ei eelda neilt sunnitud poose, vaid just nende loomuliku ilu ja siirust. Igal lapsel jääb lõbus ja armas mälestus sessioonist.

Vali pakett ajaliselt, vastavalt pere suurusele ning vajadustele. Soovitan võtta 60 minutit või enam minutit. 30 minutine sessioon sobib pisikese pere pildistamiseks kuni 4 liiget, kes ei soovi riiete vahetust.

Kui sina tunned, et võiksid minu seltsis oma perega mälestusi luua, siis võta minuga ühendust.

Kirjuta mulle Facebooki: maigiphotography