Portree

Portreefoto näitab meie olemust. Millised me oleme, kuidas me ennast tunneme ja kuidas paistame teistele. Portreefoto üks eripära on selle mõju just pildil olijale endale. See näitab kui imelised me tegelikult oleme, nii omapärased ja erinevad. Portreefoto annab motivatsiooni ning eneseusku.

Portreede pildistamisel ei nõua ma liigseid kramplike sunnitud poose, vaid soovin, et sul oleks piisavalt mugav ning vaba tunne. Juhendan sind terve sessiooni aja ning oskan näha ja aidata leida just sinule omaseid, armsaid külgi. Pildilt peaks kiirgama mugavust ja enesekindlust.

Portreefoto sessioonile tulles räägime riietusest, aitan valida stiili ning kuulan sinu soove ja mõistan sinu nägemust. Pildistada saab nii stuudios, kui ka mujal siseruumides või õues.

Soovitused portreefotode loomiseks. Esiteks jumestus, mille võid soovi korral teha ise või lasta teha see jumestajal, kaunis jumestus toob sinu ilu esile. Teiseks võiks mõelda enne fotosessiooni juuksejuure väljakasvule, mis võib jääda fotol väga silmatorkav. Lisaks veel võiksid mõelda oma soengule ja maniküürile (käed on esindatud portreefotodel ning ilusa foto eelduseks on korras maniküür).

Portreefotod töödeldakse fotograafi käekirja järgi, neid ei tohi kuidagi muuta ega kasutada fotol sotsiaalmeedias leiduvaid filtreid. Fotograafi töötlust mõistad paremini, kui vaatad tema eelnevaid töid. Töötlen ära hammaste kollasuse, silmade sära ja ebaühtlused näos. Vajadusel korrigeerin meiki ning eemaldan sünnimärgid ja vistrikud. Kõik fotod on kõrge resolutsiooniga. Pildid lisatakse sulle kättesaadavasse veebigaleriisse.

Portreefotodele kehtib ajaline pakett, hind sõltub ajast. Hinnakirja leiad menüü alt.

Portree paketiks sobib ajaliselt 15, 30 minutit, 60 minutit siis sõltuvalt riiete vahetusest või asukoha muudatustest. Kindlasti räägime eelnevalt läbi ning leiame sulle sobiva aja.

Kui soovid aega vaid iseendale ja kauneid pilte, siis võta minuga ühendust Facebookis: maigiphotography

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerii peatselt lisandumas!

Seniks leiad pildid! https://instagram.com/maigiphotography?igshid=YmMyMTA2M2Y=