Buduaar

Buduaar pildistamine on fotosessioon, kus keskendume ainult sinule. Seda sessiooni iseloomustavad sõnad: ilu, seksikus ja naiselikus. Sessiooni käigus saavad pildile sinu erilised silmapilgud, kerge kaval muie sinu huultel ning sinu hoiak, lisaks jäädvustatakse sinu keha kõige ilusamad küljed. Buduaar sessioon aitab leida sul üles selle jumalanna, kes sa oled ja soovid olla. Väga hea on tunda end erilisena ja ilusana.

Fotosessiooni saab teha nii stuudios kui ka kodus. Kui sul on aga sessioonist oma nägemus, siis kindlasti räägi mulle sellest. Pildistamise hind sõltub aja pikkusest. Täpsema hinna leiad menüü alt: Hinnakiri.

Juhendan sind kogu sessiooni aja. Leian sinu kaunid küljed ja õige valguse.

Kindlasti võiksid teada, et selleks päevaks vajad just erilist hoolitsust. Põhiliselt siis raseerimine, kreemitamine, juuste (juurte) värvimine, kulmud, maniküür, pediküür, jumestus ja soeng. Kindlasti hakka juba paar päeva enne pildistamist enda keha kreemitama, et nahk parem välja näeks. Soovitan vältida isepruunistavaid kreeme ja spreipäevitust. Kui päevitad siis nädal varem, kuid mitte paar päeva ennem. Arvesta raseerimisel või vahatamisel sellega, millal näeb sinu nahk parim välja. Sageli võivad vahetult pärast raseerimist tulla nahale mõneks päevaks punnid, mis varsti kaovad. Kindlasti tegele enne juuste ja soovi korral ka kulmudega, kuid viimaseid on parem värvida nädal enne pildistamist.

Maniküür ja pediküür on samuti väga olulised, sinu käed ja jalad jäävad samuti pildile. Kui pildistamise aeg on broneeritud, siis soovitan broneerida aja ka jumestaja juurde. Loomulikult võid omale nii jumestuse kui ka soengu ise teha.

Enne pildistamist piilu erinevaid galeriisid internetis, leia mõni lemmik poos ning jaga neid julgelt ka minuga. Kasuks tuleb ka peegli ees harjutamine. Leidmaks ideid soovitan külastada: www.pinterest.ee

Riietus võiks olla naiselik, kaunis ning sensuaalne. Hea kui võtad kaasa vähemalt kaks pesukomplekti, üks komplektidest võiks olla must. Pildil jääb ilusam, kui pesu on ühte värvi ja uus. Väga kaunid jäävad ka kõiksugu bodyd. Kui oled julgem, haara kindlasti kaasa sukki või trippe, lisaks võiks olla üks paar kõrgema kontsaga kingi. Efektsemad on nude stiilis kingad, mustad või punased.

Võta kaasa ka soovi korral mõni suurem aksessuaar või ehe. Lisaefekti saad, kui haarad kaasa heledad või auklikud teksad, meeste triiksärgi, kampsuni, nahktagi või mõne stiilse dressipluusi.

Pildistamise päeval ära tule liiga tühja kõhuga, kuid ära söö ka paar minutit varem kõhtu ette ning joo piisavalt vett. Saabu lohvakates riietes, et jalgadele ei jääks teksade õmblustriipe. Naudi seda päeva ja tunne ennast hästi.

Kirjuta mulle Facebooki:maigiphotography